راهنمای ثبت نام

 

ثبت ‌نام در این مجمع شامل فرایند دو مرحله‌ای تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه است. این اطلاعات کاربردهایی از قبیل شناخت دقیق‌تر مخاطب و درنتیجه ارتقای کیفی مجمع در دوره‌های آینده و همچنین تسهیل شبکه‌سازی بین شرکت‌کنندگان در رویداد خواهد داشت.

در هفتمین مجمع اقتصاد فناوری نانو که در دو روز برگزار می‌شود، طبق زمان‌بندی، از تاریخ  ۴ آبان تا ۲۵ آبان ، “ثبت نام زود هنگام” و از تاریخ ۲۶ آبان الی ۳۰ آذر ، “ثبت نام به هنگام” و از تاریخ دی الی ۷ دی ، “ثبت نام دیر هنگام” انجام خواهد شد که طبیعتاً هزینه بلیت‌ها در این بازه زمانی افزایش خواهد یافت.

علاوه بر این امسال ظرفیت ۴۶ نفر ثبت‌نام ویژه نیز خواهیم داشت که هزینه ی آن به دلیل استفاده از جایگاه ویژه (۲ ردیف جلو) و همچنین بهره مندی از پکیج کامل فیلم فروم ۷، متفاوت از سایر ثبت نام ها خواهد بود. بدیهی است که در صورت تکمیل ظرفیت پیش از تاریخ ۷ دی ماه سامانه ثبت ‌نام بسته شده و امکان ثبت ‌نام جدید فراهم نخواهد بود. لذا پیشنهاد می‌گردد در صورت تمایل به حضور در این رویداد، هر چه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید.

* با تهیه هر کدام از بلیت‌های مجمع، امکان حضور در تمام نشست‌های سالن اصلی، کارگاه‌های جانبی و سایر برنامه‌های مجمع در آن روز فراهم خواهد بود.

* تخفیف ثبت‌نام گروهی به شکل جدول ذیل خواهد بود که جهت استفاده از این امکان، می‌توانید با دبیرخانه مجمع تماس حاصل فرمایید:

ردیفتعداد افراد یک سازماندرصد تخفیف بیشتر
۱۳ نفر۱۰ درصد
۲۴ نفر یا بیشتر۲۰ درصد

* در گام نهایی ثبت‌نام پس از تکمیل مشخصات و پرداخت هزینه، یک بلیت الکترونیکی با کد اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد. طبیعتاً در روز برگزاری مجمع، ورود به سالن منوط به ارائه این بلیت خواهد بود.

* همچنین در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی می‌توانید با شماره‌ ۶۶۴۲۱۶۰۵ یا ایمیل info@nanoecoforum.ir تماس حاصل فرمایید.

WordPress Image Lightbox