[ ۱۷ شهریور ۱۳۹۷ ]

ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو در آبان ۹۷

ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو در آبان ماه برگزار می‌گردد.

گردهمایی سالانه مجمع اقتصاد فناوری نانو، مهم‌ترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه نانو است که از سال ۱۳۹۱ و به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور، بستری برای تبادل تجربیات در زمینه فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه آن بویژه در حوزه فناوری نانو فراهم کرده است. مهم‌ترین اهداف مجمع اقتصاد نانو را می‌توان تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانو کشور بر مبنای مفهوم نوآوری باز دانست.

به دنبال برگزاری موفق دوره پنجم این رویداد در مردادماه سال ۹۶ با شعار “کارآفرینی فناورانه، بازار نوآوری” و میزبانی بسیاری از فعالان اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور، با توجه به بازخوردهای حاصل از مخاطبان و ذینفعان این رویداد، زمان برگزاری ششمین دوره این مجمع در سال ۹۷ تغییر یافت. بدین شکل که بر خلاف سال‌های اخیر، ششمین دوره این رویداد در انتهای آبان ۹۷ برگزار می‌گردد. در همین راستا به زودی پیش ثبت نام این رویداد بر روی سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir آغاز خواهد شد. علاقه‌مندان به این رویداد می‌توانند اخبار تکمیلی مجمع اقتصاد فناوری نانو را از سایت و صفحات رسمی مجمع در شبکه‌های اجتماعی دنبال نمایند. تاریخ دقیق و محل برگزاری، عنوان و شعار دوره ششم، معرفی سخنرانان و بسیاری اطلاعات دیگر به زودی از طریق این کانال‌های ارتباطی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین امسال برای اولین بار، مجمع اقتصاد فناوری نانو در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو حضور داشته و میزبان بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه در غرفه اختصاصی خود خواهد بود. منتظر خبرهای تکمیلی ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =

WordPress Image Lightbox