[ ۱ مهر ۱۳۹۷ ]

آغاز ثبت نام ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو

ثبت نام ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو شروع شد

گردهمایی سالانه مجمع اقتصاد فناوری نانو، مهم‌ترین رویداد مدیریتی فعالان فضای نوآوری در حوزه نانو است که از سال ۱۳۹۱ و به همت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌گردد. این مجمع با تمرکز بر مسائل کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور، بستری برای تبادل تجربیات در زمینه فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه آن بویژه در حوزه فناوری نانو فراهم کرده است. مهم‌ترین اهداف مجمع اقتصاد نانو را می‌توان تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانو کشور بر مبنای مفهوم نوآوری باز دانست.

به دنبال برگزاری موفق دوره پنجم این رویداد در مردادماه سال ۹۶، ششمین دوره این رویداد در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آبان ۹۷ و با عنوان “جستجوی ستاره قطبی در آسمان نوآوری” برگزار خواهد شد. ستاره قطبی ستاره‌ای است که به دلیل قرار گرفتن در راستای محور زمین، همواره موقعیت ثابتی در آسمان داشته و به همین جهت از دیرباز یکی از مهم‌ترین ابزارهای جهت‌یابی و انتخاب مسیر به شمار می‌رفته است. در فضای پیچیده و همواره در حال تغییر نوآوری نیز انتخاب‌های استراتژیکی مانند انتخاب فناوری، محصول جدید و بازار هدف وجود دارند که تأثیری مستقیم بر موفقیت اهالی جامعه فناوری و نوآوری دارد. طبیعتاً مواجهه با این انتخاب‌ها بدون توجه به معیارها و ابزارهایی که می‌توانند بینش لازم را برای تصمیم‌گیری فراهم کنند، اشتباهی بزرگ خواهد بود. ششمین دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو تلاش خواهد داشت تا به نکاتی بپردازد که توجه به آن‌ها می‌تواند کارکرد ستاره قطبی، این بار در آسمان نوآوری را به دنبال داشته باشد.

ثبت نام این رویداد، از تاریخ ۲ مهر بر روی سایت رسمی مجمع به نشانی www.nanoecoforum.ir آغاز شده و تا تاریخ ۱۶ آبان ادامه خواهد یافت. علاقه‌مندان به این رویداد می‌توانند اخبار تکمیلی مجمع اقتصاد فناوری نانو را از طریق سایت اینترنتی و صفحات رسمی مجمع در شبکه‌های اجتماعی دنبال نمایند.

همچنین امسال برای اولین بار، مجمع اقتصاد فناوری نانو در نمایشگاه بین‌المللی فناوری نانو در بازه زمانی ۲۱ تا ۲۴ مهرماه حضور داشته و میزبان بازدیدکنندگان محترم نمایشگاه در غرفه اختصاصی خود خواهد بود. منتظر خبرهای تکمیلی ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

WordPress Image Lightbox