ثبت‌نام

راهنمای ثبت‌نام

ثبت‌نام در این مجمع شامل فرایند دو مرحله‌ای تکمیل اطلاعات و پرداخت هزینه است که مجموعاً نیاز به کمتر از ۵ دقیقه از وقت شما خواهد داشت. این اطلاعات کاربردهایی از قبیل شناخت دقیق‌تر مخاطب و درنتیجه ارتقای کیفی مجمع در دوره‌های آینده و همچنین تسهیل شبکه‌سازی بین شرکت‌کنندگان در رویداد خواهد داشت.

از آنجایی که ششمین مجمع اقتصاد فناوری نانو در دو روز برگزار می‌شود، مطابق روال سال گذشته، امکان ثبت‌نام در هر دو روز یا صرفاً یک روز رویداد برای شما فراهم شده است. طبق زمان‌بندی امسال، از تاریخ ۱ مهر تا ۱۶ آبان ۹۷، ثبت نام به هنگام ” و از تاریخ ۱۷ آبان الی ۲۶ آبان ۹۷،ثبت نام دیرهنگام ” انجام خواهد شد که طبیعتاً هزینه بلیت‌ها در این بازه زمانی افزایش خواهد یافت. بدیهی است که در صورت تکمیل ظرفیت پیش از تاریخ ۲۶ آبان سامانه ثبت‌نام بسته شده و امکان ثبت‌نام جدید فراهم نخواهد بود. لذا پیشنهاد می‌گردد در صورت تمایل به حضور در این رویداد، هر چه زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام فرمایید.

*** با تهیه هر کدام از بلیت‌های مجمع، امکان حضور در تمام نشست‌های سالن اصلی، کارگاه‌های جانبی و سایر برنامه‌های مجمع در آن روز فراهم خواهد بود.

*** ثبت‌نام بیش از ۳ نفر از یک سازمان، شامل ۳۰ درصد تخفیف ثبت‌نام گروهی خواهد شد که جهت استفاده از این امکان، می‌توانید با دبیرخانه مجمع تماس حاصل فرمایید.

*** در گام نهایی ثبت‌نام پس از تکمیل مشخصات و پرداخت هزینه، یک بلیت الکترونیکی با کد اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد. طبیعتاً در روز برگزاری مجمع، ورود به سالن منوط به ارائه این بلیت خواهد بود.

همچنین در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی می‌توانید با شماره‌ ۲۸۴۲۸۷۷۰ یا ایمیل info@nanoecoforum.ir تماس حاصل فرمایید.