0
+
تعداد شرکت مشارکت‌کننده
0
+
تعداد شرکت‌کننده
0
+
تعداد سخنران
0
+
تعداد نشست

درباره ما چه گفته اند:

درباره ما

مجمع اقتصاد فناوری نانو، بستری است برای تبادل تجربیات در زمینه فناوری و نوآوری و همفکری پیرامون چالش‌ها و موانع توسعه آن بویژه در حوزه فناوری نانو و البته متمرکز بر کسب‌وکارها و اقتصاد ناشی از آن‌ها در کشور. مهم‌ترین اهداف این مجمع را می‌توان تولید و انتشار محتواهای کاربردی در زمینه نوآوری و کسب‌وکار، مستندسازی و انتقال تجربیات ملموس توسعه و همچنین تسهیل همکاری‌ها و تعاملات میان بازیگران زیست‌بوم فناوری نانو کشور بر مبنای مفهوم نوآوری باز دانست.

اخبار و مقالات

رسانه ها

شرکت کنندگان

رسانه ها

شرکت کنندگان

سخنرانان

در مجمع سوم چه گذشت؟

سومین مجمع بین المللی اقتصاد فناوری نانو (IFNE 2014) در تاریخ ۱۹ و ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۳ در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد. این مجمع پس از هفتمین نمایشگاه بین المللی فناوری نانو با تمرکز بر موضوع صنعت و بازاریابی با هدف ارتقاء تجاری سازی فناوری نانو برگزار شد و به جنبه های گوناگون فناوری نانو از قبیل کسب و کار، تجاری سازی، سرمایه گذاری، مدیریت و غیره پرداخت. در طول این برنامه متخصصان پیشرو در حوزه فناوری نانو، دانشمندان، پژوهشگران، کارآفرینان و سرمایه گذران خطرپذیر از کشورهای مختلف حضور داشته و نظرات خود را در خصوص چالش های پیش روی کسب و کار و اقتصاد فناوری نانو ارائه کردند. به منظور تعامل بیشتر شرکت کنندگان در این برنامه، علاوه بر سخنرانی هایی که توسط متخصصان بین المللی شناخته شده ارائه شده بود، پانل های گفت و گوی آزاد نیز برگزار گردید.

سخنرانان

دومین مجمع بین المللی اقتصاد فناوری نانو

دومین مجمع اقتصاد فناوری نانو با هدف آشنایی نیروهای متخصص و علاقه‌مند به مباحث مرتبط با اقتصاد نانو از قبیل تجاری‌سازی، سرمایه‌گذاری، مدیریت ریسک، رسوخ فناوری، ارزش‌گذاری و بازاریابی در حوزه‌های فناوری نانو و همچنین تبادل تجربیات بین فناوران، سرمایه‌گذاران، متخصصان و فعالان داخلی و خارجی در حوزه‌های فناوری نانو در تاریخ ۱۰ الی ۱۱ مهرماه ۱۳۹۲ برگزار شد.
لازم به ذکر است که دومین مجمع بین الملی اقتصاد فناوری نانو در هفت موضوع و در پانل‌های تخصصی نیم‌روزه در دو سالن به صورت موازی برگزار شد، در هر پانل ۲ و یا ۳ سخنران (خارجی و ایرانی) در خصوص موضوعات مشخص در پانل مربوطه ۳۰ دقیقه سخنرانی کرده و پس از اتمام سخنرانی ها، به مدت ۹۰ دقیقه چالش‌های اصلی پیش روی شرکت های فناوری نانو در آن حوزه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

فروم بین المللی فناوری نانو با موضوع تجاری سازی، صنعت و بازار (INF 2012)

بررسی راه‌کارهای تجاری‌سازی فناوری نانو در INF2012

اولین مجمع اقتصاد فناوری نانو(IRAN NANO FORUM 2012) همزمان با پنجمین جشنواره فناوری نانو در روزهای ۱۵ الی ۱۶ مهرماه ۱۳۹۱ ( ۶ تا ۷ اکتبر ۲۰۱۲) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار کرد. در این فروم، شرکت‌کنندگانی از کشورهای مختلف جهان که در این حوزه نوظهور فعالیت می‌کنند، شرکت کردند. در این فروم ، راهکارهای تجاری‌سازی محصولات فناوری‌نانو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.تبادل نظر و انتقال تجارب موفق ملی و بین المللی برای مدیریت اثر بخش پارکها و مراکز رشد و ایجاد ساختارهای نوین در حوزه فناوری نانو از محورهای اولین مجمع اقتصاد فناوری نانو بود.