شمارش معکوس تا برگزاری پنجمین دوره‌ی مجمع اقتصاد فناوری نانو

پنجمین دوره‌ی مجمع اقتصاد فناوری نانو در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۴ و ۲۵ مردادماه ۱۳۹۶ در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه نفت واقع در تهران، بلوار غربی استادیوم آزادی، از ساعت ۹ صبح برگزار می‌گردد. افرادی که تمایل به حضور در این دوره از مجمع را دارند می‌بایست تا تاریخ ۱۹ مردادماه از طریق سامانه‌ی  www.nanoecoforum.ir اقدام به ثبت نام نموده باشند. بدیهی است که شرط حضور در برنامه‌های پنجمین دوره اقتصاد فناوری نانو ثبت نام در سامانه‌ی مذکور است. به کلیه افراد ثبت نام شده توصیه می‌گردد با توجه به برگزاری کلیه‌ی برنامه‌ها طبق جدول زمانبدی اعلام شده، به موقع در محل برگزاری مجمع حضور بهم رسانند. هم‌چنین لازم بذکر است که اطلاعات حضار، مدعوین، سخنرانان و جدول برنامه‌های این دوره در جهت برنامه‌ریزی برای شبکه‌سازی و ارتباط‌گیری ثبت نام کنندگان، بصورت خبرنامه ایمیلی به افراد ثبت نام شده، ارسال می‌گردد.

روز اول مجمع با سخنرانی جناب آقای دکتر سعید سرکار، دکتر مهدی الیاسی و جناب آقای فرداد زند در موضوعات سیاست‌ها و نگاه ستاد نانو در زمینه‌ی توسعه‌ی کسب و کارهای نانو در اکوسیستم نوآوری، اهمیت کارآفرینی و نقش دولت و همچنین موضوع غلبه بر ترس کارآفرینی و راه انداختن کسب و کارهای جدید، از ساعت ۹ صبح آغاز خواهد شد. برنامه‌های روز اول با برگزاری دو پنل از ساعت ۱۰:۴۵ ادامه خواهد یافت. اولین پنل با موضوع «بررسی زنجیره از ایده تا بازار، چالش‌های پیش‌روی کارآفرین‌ها و راهکارهای غلبه بر آن‌ها» با حضور جناب آقای دکتر رضا باقری، مهندس امید اخوان، دکتر مصطفی زمانیان و مهندس سید محمدرضا فرحی، برگزار می‌گردد. دومین پنل نیز با موضوع «تجربه‌ی کارآفرینی در حوزه‌ی منسوجات و  دارو» با حضور جناب آقای مهندس سیاوش ملکی‌فر برگزار می‌گردد.

لازم بذکر است که همزمان با دومین پنل، کارگاه توسعه محصول جدید بر مبنای تفکر طراحی با موضوع «چگونگی استفاده از رویکرد تفکر طراحی و متدهای آن در زمینه‌ی توسعه محصولات جدید» نیز از ساعت ۱۴ برگزار می‌گردد. در ادامه‌ی برنامه‌های روز اول، رویداد سرمایه‌گذاری با موضوع «ارائه‌ی فناوری‌های منتخب به سرمایه‌گذاران و شرکت‌های صنعتی» و همینطور کارگاه نشست سفیران نانو در صنعت با موضوع «ارائه‌ی برنامه‌ها و تجربیات ستاد نانو برای متخصصین نانویی فعال در صنعت» را تا ساعت ۱۸:۰۰ خواهیم داشت.

در روز دوم همچون روز اول سه سخنرانی کلیدی با حضور جناب آقای دکتر رضا اسدی‌فرد، آقای دکتر مسعود گودرزی و جناب آقای مهندس احسان جهاندارپور در موضوعات سیاست‌ها و برنامه‌های توسعه بازار ستاد نانو، لزوم رویکرد صنعت کشور به نوآوری و چگونگی طراحی مسیر توسعه کسب و کار، منعقد می‌گردد.

برنامه‌های روز دوم با برگزاری دو پنل از ساعت ۱۱:۰۰ ادامه خواهد یافت. اولین پنل با موضوع «بررسی ابعاد فرایند نوآوری باز و همکاری از نگاه بازیگران درگیر» با حضور جناب آقای مهندس محمود کریمی برگزار می‌گردد. دومین پنل نیز با موضوع «تجربه‌ی توسعه بازار در حوزه‌ی خودرو و تجهیزات» برگزار می‌گردد.

لازم بذکر است که همزمان با دومین پنل، کارگاه اصول موفقیت در بازار با موضوع «آشنایی با مهم‌ترین اصول و فعالیت‌های لازم برای شرکت‌های دانش بنیان جهت موفقیت در زمینه‌ی بازار و بازاریابی» نیز از ساعت ۱۴:۱۵ برگزار می‌گردد. در ادامه‌ی برنامه‌های روز دوم، برنامه‌ی شبکه‌سازی و همینطور کارگاه آشنایی با تکنیک‌های هک رشد با موضوع «معرفی مفهوم، تکنیک‌ها و تجربیات در توسعه کسب و کار با متد هک رشد» را خواهیم داشت.

جهت مطالعه‌‌ی بیوگرافی سخنرانان به لینک «معرفی سخنرانان پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو» مراجعه فرمایید.

تصویر Location محل برگزاری:

محل برگزاری پنجمین دوره مجمع اقتصاد فناوری نانو