سؤالات متداول

۱- این رویداد در چه زمانی برگزار می‌شود و چه مدت ادامه دارد؟

پاسخ: چهارمین مجمع اقتصاد نانو در روزهای ۵ و ۶ مرداد ماه به مدت ۲ روز برگزار خواهد شد.

۲- من آشنایی زیادی با فناوری نانو ندارم. آیا این رویداد برای من هم مناسب است؟

پاسخ: اگر اصولاً با فناوری‌های نوین حتی به صورت کلی آشنایی داشته و یا به روش‌های توسعه و رسوخ آن‌ها در صنعت و بازار علاقه‌مند هستید، احتمالاً حضور در این مجمع برای شما خالی از فایده نخواهد بود.

۳- آیا گواهی حضور در این رویداد اعطا می‌شود؟

پاسخ: بله. در پایان روز دوم، گواهینامه‌ای با اعتبار ستاد نانو به شما اعطا خواهد شد. همچنین هر یک از کارگاه‌های جانبی، گواهینامه جداگانه‌ای خواهد داشت.

۴- آیا شرکت در این رویداد، هزینه دارد؟

پاسخ: حضور در جریان اصلی رویداد (برنامه‌های سالن اصلی) در هر دو روز برای مدیران شرکت‌ها حوزه فناوری نانو که تأییدیه ستاد نانو را اخذ کرده‌اند رایگان خواهد بود. اما سایر افراد برای حضور در این رویداد باید هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند. حضور در کارگاه‌های جانبی نیز، برای تمام افراد (چه مدیران شرکت‌های نانویی و چه سایر اشخاص) منوط به ثبت نام و پرداخت هزینه خواهد بود. اگرچه شرکت‌های نانو، بعداً با ارائه گواهینامه حضور در کارگاه و مستندات پرداختی خود، می‌توانند بخشی از این هزینه‌کرد را از کریدور ستاد نانو و در قالب آیین‌نامه حمایت از آموزش مدیران شرکت‌های نانو مجدداً دریافت نمایند.

۵- با پرداخت هزینه رویداد، چه خدماتی را دریافت می‌نماییم؟

پاسخ: در صورت پرداخت هزینه و ثبت نام، خدماتی که به شما ارائه خواهد شد شامل امکان استفاده از سخنرانی‌ها، ۲ وعده پذیرایی میان‌وعده و ناهار در هر روز، پک اهدایی مجمع به همراه محتویات ویژه آن، امکان شبکه‌سازی با خبرگان حاضر در مجمع و در صورت ثبت نام در کارگاه‌ها، بهره‌مندی از محتوای آن‌ها خواهد بود.

۶- تا چه زمانی برای پرداخت هزینه فرصت داریم؟

پاسخ: آخرین فرصت ثبت نام در چهارمین مجمع اقتصاد فناوری نانو، ۱۵ تیر ماه ۹۵ خواهد بود.

در صورت وجود سؤالات بیشتر لطفا سؤال خود را از طریق فرم ذیل مطرح نمایید. در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.