ثبت نام

راهنمای ثبت نام

 

ثبت نام در این مجمع شامل یک فرایند تک مرحله‌ای می‌باشد که البته طی کردن آن زمان زیادی از شما نخواهد گرفت.

ابتدای فرایند ثبت‌نام شامل ورود اطلاعات شخصی خودتان جهت صدور کارت و هماهنگی حضور در مجمع و پرداخت الکترونیکی هزینه ثبت نام می‌باشد. از آنجایی که پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو در دو روز برگزار می‌شود و هر روز برنامه های مجزا با چشم انداز و اهداف متفاوتی را دنبال می‌کند لذا برای ثبت نام در این دوره سه نوع بلیط طراحی شده است که با توجه به حوزه فعالیت شخصی و میزان تمایلتان به حضور در این رویداد، می‌توانید اقدام به ثبت نام نمایید.

زمان شروع ثبت‌نام پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو و تهیه هر کدام از بلیط‌های درنظرگرفته شده برای حضور در این رویداد ۲۰ خرداد ماه ۹۶ می‌باشد و تا ۷ مرداد ماه با عنوان ” ثبت نام به هنگام ” ادامه خواهد داشت. از تاریخ ۸ مرداد الی ۱۹ مرداد ثبت نام دیرهنگام ” انجام خواهد شد که طبیعتا هزینه بلیط‌ها در این بازه زمانی افزایش خواهد یافت. بعد از ۱۹ مرداد سامانه ثبت نام غیر فعال شده و امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت.

  • بلیط روز اول:

این بلیط شامل حضور در برنامه اصلی روز اول و کارگاه‌های موازی با برنامه اصلی می‌باشد. محوریت برنامه‌ها و کارگاه‌های روز اول پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو موضوع “توسعه کارآفرینی فناورانه است که در روز ۲۴ مرداد ماه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۳۰ برگزار خواهد گردید. هزینه ثبت‌نام به هنگام برای حضور در روز اول رویداد ۱۰۰،۰۰۰ تومان و هزینه ثبت‌نام دیرهنگام نیز ۱۵۰،۰۰۰ تومان خواهد بود.

 

  • بلیط روز دوم:

این بلیط شامل حضور در برنامه اصلی روز دوم و کارگاه‎های موازی با این برنامه می‌باشد. محوریت برنامه‌ها و کارگاه‌های روز دوم پنجمین مجمع اقتصاد فناوری نانو موضوع “توسعه بازار نوآوری است که در روز ۲۵ مرداد ماه از ساعت ۹:۰۰ الی ۱۸:۳۰ برگزار خواهد گردید. هزینه ثبت‌نام به هنگام برای حضور در روز دوم رویداد ۱۰۰،۰۰۰ تومان و هزینه ثبت‌نام دیرهنگام نیز ۱۵۰،۰۰۰ تومان خواهد بود.

 

  • بلیط روز اول و دوم:

در صورتیکه شما مایل به حضور در هر دو روز برنامه هستید می‌توانید این بلیط را تهیه نمایید تا علاوه بر اینکه امکان حضور در تمام نشست‌های مجمع برای شما فراهم شده باشد، از تخفیف ویژه این بلیط نیز بهره‌مند گردید. هزینه ثبت‌نام به هنگام برای حضور در هر دو روز رویداد ۱۵۰،۰۰۰ تومان و هزینه ثبت‌نام دیرهنگام نیز ۲۵۰،۰۰۰ تومان خواهد بود.

*** در صورتیکه شما از مدیران شرکت‌های دارای تأییدیه نانومقیاس، فناوران تایید شده طرح‌های نوآورانه نانویی، اساتید و دانشجویان دارای پایان‌نامه صنعتی مرتبط با فناوری نانو، مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فعالان حوزه کارآفرینی و توسعه کسب کار به شمار می‌روید، به شما کد تخفیف ویژه‌‌ی هر کدام از بلیط‌های سه‌گانه اختصاص داده می‌شود که بتوانید با تخفیف درنظرگرفته شده اقدام به ثبت نام نمایید. کد تخفیف‌ها نهایتا تا آخر خرداد ماه برای شما ارسال خواهد گردید.

*** همچنین اگر شما از شرکت‌کنندگان در دوره قبل مجمع اقتصاد فناوری نانو هستید علاوه بر تخفیف درنظرگرفته شده، از ۱۰% تخفیف بیشتر نیز نسبت به سایر متقاضیان بهره‌مند خواهید شد که کدهای تخفیف شما نیز برایتان ارسال خواهد شد.

در گام نهایی ثبت‌نام پس از تکمیل مشخصات و پرداخت هزینه، یک بلیط الکترونیکی با کد اختصاصی برای شما ارسال خواهد شد. طبیعتاً در روز برگزاری مجمع، ورود به سالن منوط به ارائه این بلیط خواهد بود.

 

همچنین در صورت نیاز به توضیحات تکمیلی می‌توانید با شماره‌های ۸۸۵۰۲۹۳۰ و ۸۸۷۳۱۱۹۷ تماس حاصل فرمایید.